SZJA 1 % felhasználás – szavazás
2026-ban kizárólag Ti döntötök: mire menjen az SZJA 1 %!
Válaszd ki, melyik ötleteket valósítsuk meg pluszban a tagságnak 2026-ban!
Az alábbi javaslatok közül a 2 legtöbb szavazatot kapó javaslatot fogjuk megvalósítani.
SZAVAZÁS
Jelöld be az alábbiak közül, hogy a javasalatokat támogatod-e, vagy nem:
Mi is ez az egész szavazás?
A MINKE szakmai szolgáltatásai 2026-ban már teljes mértékben önerőből biztosítottak, ezért a majd kapott SZJA 1% felhasználás „pluszként”, kizárólag a tagság véleménye alapján kerül majd felhasználásra a fentiek közül a két legtöbbet szavazatot kapó tevékenységre!
A szavazást március 10. után összesítjük, ezért kérjük, küldd el mielőbb, hogy minek örülnél a legjobban!
És hogy valódi szuper dolgok jöhessenek létre, ne feledd, Rád is szükség van!
